Rozhodující bitva opět v Home Credit areně!

Je to tu! Finálová bitva mezi tradičními účastníky play-off, Vorvani a BMW, se rozhodne po roční odmlce opět v Home Credit areně.

Vítěz základní části Vorvani se v prvním utkání ujali vedení v sérii 1:0 po těsné výhře 5:4. I přes fakt, že se nemohli spolehnout na zraněné opory Radka Jiroše a Tomáše Opělu. Svou čtvrtou finálovou účast, tak mohou v sobotu od 18 hodin, přetavit v první titul mistrů ligy NHLA. Zápas bude hostit liberecká Home Credit arena, kde proběhne již klasický slavnostní ceremoniál s vyhlášením vítězů individuálních cen, předávání medailí a poháru pro mistry ligy.

Může se stát, že BMW sérii zdramatizuje a vyrovná stav na 1:1. V takovém případě nastane varianta, že se po skončení zápasu přidá další třetina, která rozhodne o vítězi. Neproběhne jako klasické prodloužení (konec po vstřelení branky jedním nebo druhým týmem), ale odehraje se kompletních 20 minut. Pokud by ani tato třetina nerozhodla, tak nás budou čekat samostatné nájezdy.

Trocha organizačního guláše: Týmy budou vstupovat přes technický vchod, který bude otevřen 45 minut před zahájením zápasu. Úprava ledu bude po každé třetině. Pro fanoušky bude zpřístupněna hlavní tribuna, ohraničena bude páskou, aby bylo jasné, kam diváci smí a nesmí.

Doufám, že dorazíte v hojném počtu a poženete oba týmy k výbornému výkonu.