BMW na úvod smetlo nekompletní Střely! Těm v bráně zaskakoval bulldog Hejna.

Nový ročník soutěže NHLA odstartoval duel mezi loňským finalistou BMW a Neřízenými střelami, které se na stadion dostavili v počtu sedmi mužů a bez strážce svatyně, proto do výstroje musel člen buldočí smečky a organizátor soutěže, Petr Hejna mladší.

BMW chce po loňském neúspěšném finále všem ukázat, že jejich jediným cílem je zvednout pohár pro vítěze ligy. I proto se v jejich kádru objevila nová tvář, rychlonohý čaroděj, Richard Svoboda (0+2). A že to byl dobrý tah, dokazují statistiky i to, že ho byl plný led. To Střely letos řeší opačné problémy. Odešel nejlepší útočník Jaroslav David (návrat k Bulldogs Jablonec), a tak se musí ohlédnout po útočné síle na trhu hráčů, kteří za nikoho nenaskakují. Zatím to vypadá na vyjednávání mezi bývalými buldoky Vlastimilem KarbanemJiřím Hromem. Ale k zápasu.

Začátek vůbec nevypadal dobře, když se na stadionu pohybovali pouze čtyři členové Neřízených střel a ještě ke všemu mezi nimi žádný brankář. Toho našli až v přihlížejícím organizátorovi Petru Hejnovi ml., který musel rychle vplout do výstroje, aby se utkání vůbec konalo. Mezitím dorazili další tři členové týmu, a tak už se dalo alespoň nastoupit, i když každý při pohledu na kompletní tým favorizovaného BMW věděl, že je to předem prohraná bitva. A favorit to hned na v úvodní části dokázal. V první třetině přestříleli „bavoráci“ soupeře 17:3! A odnesli si vedení 5:0. Nejvíce se do poloviny zápasu činila nejnebezpečnější, alespoň ona si to myslí, lajna, přezdívána „Gay line“, ve složení Petr Prušek – Pavel Prušek – Martin Svatuška. Ve druhé třetině se do branky Střel dostaly 4 puky, ale jenom díky skvělé práci Hejny v bráně, který několikrát zastavoval jasný gól. Hattrickem se blýskl David Novotný a měl několik příležitostí, aby svůj střelecký účet ještě navýšil, ale už narazil na obranu nebo gólmana soupeře.

Třetí dějství už přineslo pouze tři zápisy do kolonky střelců, dva na straně BMW a jeden čestný u Střel. Jediným střelcem se stal Roman Fišer, který tak obral Jana Kadluse o jeho druhé čisté konto v kariéře v NHLA.

Výsledky

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaKonečné skóreVýsledek
Neřízený střely0011Prohra
BMW54211Výhra

Neřízený střely

# Hráč Post G A
17Petr Hejna ml.Brankář00
12Jan StratilObránce00
25Ondřej SvobodaÚtočník00
28Ladislav SvobodaÚtočník00
45Štefan ŽolnierÚtočník01
82Jan DupalÚtočník00
91Matěj StránskýObránce00
99Roman FišerÚtočník10
 Celkem 11

BMW

# Hráč Post G A
Jan KadlusBrankář00
4Richard SvobodaÚtočník02
6Marek VogtÚtočník01
9Petr ŽitkaObránce00
11Petr PrušekÚtočník10
18Jiří VávraObránce11
20Pavel PrušekObránce30
22Martin NyplÚtočník12
24Michal StrnadÚtočník10
32Jan KrejčíObránce01
44Roman ŠpánekÚtočník11
67David NovotnýÚtočník31
69Martin SvatuškaÚtočník02
 Celkem 1111

 

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.